خدمات ویژه سوئیچ هیوندا

انواع خدمات سوئیچ هیوندا

یکی از مهم ترین بخش های خودرو که امنیت آن را نیز تضمین می نماید ، سوئیچ و ریموت خودرو شما می باشد. سوئیچ یکی از ضروری ترین وسایل خودرو است و نیاز به مراقب دارد تا دزدیده و یا گم نشود و آسیب نبیند. در برخی از مراکز تخصصی خدماتی در زمینه سوئیچ هیوندا و ریموت هیوندا انجام می شود.  با توسعه فناوری‌های جدید، هر خودرویی دارای سوئیچ های ضد سرقت می باشد؛ همین موضوع سبب شده است که سرویس ساخت سوئیچ و ساخت ریموت هیوندا ، سوئیچ یدک ، سوئیچ کیلس هیوندا ، پروگرام و تعریف ریموت و کلید در بین صاحبان خودروهای داخلی و خارجی مشاهده شود.

سوئیچ برای مدل های مختلف هیوندا

مرکز تخصصی ایران سوئیچ خدمات ساخت سوئیچ هیوندا و ساخت ریموت هیوندا و پاک کردن کد سوئیچ خودرو ، پروگرام و ساخت کلید هیوندا ، غیرفعال سازی کلیدهای گمشده، اضافه و کم کردن آپشن های هیوندا، عیب یابی انواع هیوندا، ساخت و تعمیر قفل فرمان هیوندا، کددهی ریموت انواع هیوندا، تعریف ریموت انواع هیوندا، ساخت کلید گمشده هیوندا، ساخت ریموت مفقودی هیوندا، کپی ریموت هیوندا و سوئیچ یدک هیوندا  ارائه می نماید.

این خدمات برای انواع مدل هیوندا از جمله سانتافه، آوانته، توسان، هیوندای i10، هیوندای i20، هیوندای i30، النترا، کوپه، سوناتا، اکسل، اکووس، جنسیس،آزرا،ix35، ix55، سال های 2014،2015،2016،2017،2018 در سراسر ایران آماده می باشد.


گم شدن سوئیچ و کلید هیوندا

اگر سوئیچ و ریموت هیوندا خودتون رو که به تازگی خریداری کردید گم کردید و نیاز به ساخت سوئیچ هیوندا و ریموت هیوندا تنها راهی که در کوتاهترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت تماس با مرکز ایران سوئیچ داشته باشید.  همچنین ما می توانیم کد سوئیچ و ریموت هیوندا خود را پاک کرده و برای خودرو شما کددهی جدید انجام دهیم.

  سوئیچ یدک یکی از ضروری ترین لوازم برای خودرو شما می باشد تا در صورت گم شدن کلید خودرو بدون دردسر و اتلاف زمان از آن استفاده کنید.  آماده خدمات رسانی به شما هستیم.


سوئیچ های ضدسرقت هیوندا

از ویژگی های بارز هیوندا ضد سرقت بودن آنها می باشد . اگر به صورت اتفاقی سوئیچ خودرو هیوندا شما شکسته یا گم شود جهت دریافت با کیفیت ترین سوئیچ و ریموت یدک با مرکز ما تماس گرفته و از خدمات ما بهره مند شوید. بهترین ریموت های ارجینال را از ما  بخواهید و دیگر نگران گم شدن یا شکستن و از دست دادن ریموت خود نباشید.

ساخت سوئیچ جنسیس

در سال 2007 و درنمایشگاه نیویورک، هیوندای از جنسیس سدان معرفی شد تا سال آینده تکانی به بازار سدان‌ها خواهد داد. جنسیس با بکارگیری 8 رنگ و 3 نوع طرح رینگ، قطعات کرم و چراغ های زنونو led در عقب خودرو اگر چه به نظر جذاب به نظر نمیرسد اما در برابر نمونه های دیگر دارای برتری می باشد. 


ساخت سوئیچ سوناتا

امکانات ویژه برای سوناتای هیبریدی و معمولی با نقاط قوت شامل کابین آرام و بی صدا، کاربرد آسان سیستم اینفوتینمنت، سیستم تشخیص نقاط کور استاندارد در تمامی مدل ها ارائه شد. در سریعترین زمان از خدمات ساخت سوئیچ هیوندا و ساخت ریموت هیوندا مرکز تخصصی ایران سوئیچ بهره مند شوید.


ساخت سوئیچ سانتافه

ظاهر جدید سانتافه توانسته از نظر داخلی و خارجی نظر بسیاری از افراد را به خود جلب کند که تغییرات اندکی را در جلو و عقب ماشین می بینید. فناوری و تکنولوژی استفاده شده در این ماشین و ایمنی و امنیت آن از نقاط مثبت سانتافه به شمار می رود.


خدمات مرکز ایران سوئیچ

ایران سوئیچ متخصص در باز کردن درب هیوندا در محل با رویت کردن مدارک شناسایی خودرو ، ساخت سوئیچ هیوندا و ساخت ریموت هیوندا ، کددهی ریموت کیلس گو ، ساخت کلید هیوندا در صورت گم شدن و یدکی ، پاک کردن کد خطای هیوندا با دستگاه دیاگ مخصوص ،تعویض قاب جدید هیوندا  و باطری ریموت ، ساخت ریموت گمشده هیوندا ، ساپورت تمامی هیوندا موجود در ایران ، ساخت کلید و ریموت هیوندا و  سفارش ریموت کی لس ، ساخت ریموت هیوندا کی لس گو ، باز کردن درب هیوندا در کوتاهترین زمان ، کددهی ریموت کلیدی و کی لس ، ساخت و تراش کلید و هیوندا ، غیرفعال سازی ریموت های گمشده هیوندا  ، تعریف ریموت انواع هیوندا ، ساخت کلید هیوندا ، ست کامل ایموبلایزر هیوندا و تعمیر قفل فرمان هیوندا  ، کپی ریموت هیوندا ، کددهی سوئیچ هیوندا ،تعریف سوئیچ هیوندا می باشد.

امداد سیار در تمامی مناطق

هر خودرویی نیاز به یک سوئیچ و ریموت یدک دارد تا در زمانی که شما دچار مشکل شدید یا سوئیچ خود را از دست دادید بتوانید با خیال راحت از آن استفاده کنید. ما می توانیم در سریعترین زمان و با استفاده از دستگاه های پیشرفته و نیروهای متخصص بهترین نوع از سوئیچ و ریموت را به شما ارائه دهیم . تا در زمانی که دچار مشکل شدید سریعتر به دست شما برسد.  متخصصین ما در کمترین زمان و مناسبت ترین قیمت و هزینه سوئیچ (سوییچ ) و ریموت خودرو هیوندا شما را تحویل خواهند داشت.

در زمان مراجعه به مراکز ساخت کلید باید حتما از میزان و سطح تخصص افراد و همچنین امکانات و تجهیزات آنها اطمینان حاصل نمایید. زیرا در صورتی که فرد در این زمینه مهارت و دانش کافی را نداشته باشد و یا امکانات مرکز مناسب با ماشین های امروزی نباشد امنیت خودرو هیوندا شما با مشکل روبرو خواهد شد.


تماس با مرکز ایران سوئیچ – هیوندا

شعبه 1: تهران، خیابان سباری (آجودانیه) ، بلوار شهید محمدی، خیابان البرز، مجتمع البرز.تماس: 22297397 – 09124802295
شعبه 2: بزرگراه جلال آل احمد غرب ، خیابان شایق شمالی ، جنب کوچه هفتم.تماس: 09385881754 – 44299085 – 44299069
شعبه 3: سعادت آباد، میدان کتاب، ضلع شمالی آسمان‌ ها، کارواش آسمان.تماس: 09120238429

در صفحه اینستاگرام ایران سوئیچ  عضو شوید حتما نمونه کار های مارو ببینید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا