ساخت سوئیچ رنو

ساخت سوئیچ رنو

مرکز ایران سوئیچ آماده ارائه دهنده خدماتی از جمله ساخت سوئیچ رنو و ساخت ریموت رنو ، تعمیر سوئیچ رنو ، تعمیر ریموت رنو ، ساخت سوئیچ یدک رنو و یا پروگرام ریموت و کددهی ریموت رنو می باشد . این مرکز بصورت شبانه روزی و در تمامی شهر های کشور از جمله تهران، کرج، قم، شیراز، اصفهان، کرمان، تبریز، اردبیل، زنجان، قزوین، بندرعباس، کردستان، سنندج، همدان، اراک، آبادان، خراسان، مازندران، گیلان، مشهد، یزد، ساری، اهواز، کرمانشاه و …  در خدمت شما عزیزان می باشد. در صورت مفقود شدن و گم شدن سوئیچ یا ریموت خود و یا هر مشکل دیگر با ما تماس بگیرید و مشکل خود را با متخصصین مجرب ما مطرح کنید و  از قیمت های ما اطلاع پیدا کرده و همچنین سفارش خود را به راحتی ثبت نمایید. متخصصین ما در سریعترین زمان در صورت نیاز در محل شما حاضر شده و مشکل شما را رفع خواهند کرد.

خدمات مرکز ایران سوئیچ

ساخت سوئیچ رنو

کددهی سوئیچ رنو

ساخت یدک سوئیچ رنو

ساخت ریموت رنو

ساخت سوئیچ و پروگرام ریموت رنو همه مدل حتی گمشده

ساخت سوئیچ رنو در محل

باز کردن در بسته رنو همه مدل با ابزار مخصوص

ساخت سوئیچ اورجینال رنو

ساخت کلید و دزدگیر رنو

ساخت کلید کی لس – ساخت اسمارت کی

خدمات مرکز ایران سوئیچ کاملا بصورت تخصصی در زمینه های ساخت سوئیچ ، ساخت ریموت ، ساخت سوئیچ یدک ، کددهی ریموت ، پاک کردن سوئیچ و ریموت خودرو ، تعریف ریموت و پروگرام ریموت انجام می شود.  همچنین در صورتی که سوئیچ و ریموت خودرو شما در داخل خود ماشین یا صندوق عقب آن جا مانده باشد ما می توانیم با رویت مدارک خودرو شما درب را باز کرده و سوئیچ و ریموت را به شما تحویل دهیم .

مدل های خودرو رنو

خودرو شما نیاز به یک سوئیچ و ریموت یدک دارد تا در زمانی که شما دچار مشکل شده، سوئیچ خود را گم کردید یا سوئیچ خود را از دست دادید بتوانید از سوئیچ یدک و ریموت یدک خود استفاده کنید. مرکز تخصصی ساخت سوئیچ می تواند در سریعترین زمان و با دستگاه های پیشرفته و نیروهای متخصص سوئیچ و ریموت را به شما ارائه دهد . متخصصین ما در تمامی شهرهای ایران بصورت سیار در محل شما حاضر شده و در کمترین زمان و مناسبت ترین قیمت و هزینه سوئیچ (سوییچ ) و ریموت خودرو  رنو شما را تحویل خواهند داشت.

ساخت سوئیچ ، ساخت کلید ، ساخت ریموت ، پروگرام ریموت ، تعریف سوییچ ، تعمیر و تعویض باتری و قاب ، باز کرن درب ، تراش تیغه کلید، کددهی سوئیچ ، ساخت کلید ضدسرقت خودرو رنو برای انواع مدل های آن  کپچر، کلیو، داستر، مگان، ساندرو، تالیسمان، سیمبل

امنیت خودرو – سوئیچ و ریموت رنو

تعمیرات خودرو دارای انواع گوناگونی از لحاظ فنی می باشد. شما برای تعمیر خودرو رنو خود به تعمیرگاه ها و مراکز مختلفی ممکن است مراجعه کرده باشید اما اشکال خودرو شما به درستی پیدا نشده است یا ریموت و سوئیچ با کیفیت مد نظر شما در اختیارتان قرار نگرفته باشد. در زمان مراجعه به مراکز ساخت سوئیچ و ریموت و همچنین تعمیر خودرو باید حتما از میزان و سطح تخصص افراد فعال در آن مرکز  و همچنین امکانات و تجهیزات موجود در مرکز آنها اطمینان حاصل نمایید. زیرا در صورتی که فرد در زمینه ساخت سوئیچ و ساخت ریموت خودرو مهارت و دانش کافی را نداشته باشد و یا امکانات مرکز مناسب با ماشین های امروزی نباشد امنیت خودرو رنو شما با مشکل روبرو خواهد شد. مرکز ما به شما این اطمینان را می دهد که با انتخاب ما علاوه بر تامین امنیت خودرو در هزینه و زمان خود نیز صرفه جویی کرده و همچنین از سوئیچ و ریموت با کیفیت بالا بهره مند خواهید شد.

برای مشاهده انواع سوئیچ و ریموت رنو کلیک کنید.


تماس با مرکز ساخت سوئیچ رنو

شعبه 1: تهران، خیابان سباری (آجودانیه) ، بلوار شهید محمدی، خیابان البرز، مجتمع البرز.
تماس: 22297397 – 09124802295
شعبه 2: بزرگراه جلال آل احمد غرب ، خیابان شایق شمالی ، جنب کوچه هفتم.
تماس: 09385881754 – 44299085 – 44299069
شعبه 3: سعادت آباد، میدان کتاب، ضلع شمالی آسمان‌ ها، کارواش آسمان.
تماس: 09120238429

در صفحه اینستاگرام ایران سوئیچ  عضو شوید حتما نمونه کار های مارو ببینید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با ما تماس بگیرید