ساخت سوئیچ بی ام و

ساخت سوئیچ بی ام و

مرکز تخصصی ایران سوئیچ ، آماده ارائه خدمات در زمینه سوئیچ بی ام و می باشد . این خدمات از جمله ساخت سوئیچ بی ام و و ریموت بی ام و BMW ، تعمیر سوئیچ بی ام و ، تعمیر ریموت بی ام و ، ساخت سوئیچ یدک و یا پروگرام ریموت و کددهی ریموت بی ام و ، تعویض قاب ریموت می باشد .

این مرکز بصورت شبانه روزی در تهران و تمامی شهر های کشور بصورت امداد سیار و با حضور نیروهای متبحر در این زمینه حاضر بوده و در خدمت شما عزیزان می باشد.


ساخت سوئیچ یدک بی ام و

در صورت مفقود شدن و گم شدن سوئیچ یا ریموت خود و یا هر مشکل دیگر با ما تماس بگیرید و مشکل خود را با متخصصین مجرب ما مطرح کنید و  از قیمت های ما اطلاع پیدا کرده و همچنین سفارش خود را به راحتی ثبت نمایید. متخصصین ما در سریعترین زمان در صورت نیاز در محل شما حاضر شده و مشکل شما را رفع خواهند کرد.


خدمات 24 ساعته ایران سوئیچ

ساخت سوئیچ بی ام و

ریموت بی ام و BMW

کددهی سوئیچ بی ام و BMW

ساخت سوئیچ یدک بی ام و

پروگرام ریموت بی ام و

ساخت سوئیچ بی ام و در محل شما

باز کردن در بسته بی ام و

ساخت سوئیچ اورجینال بی ام و

ساخت کلید کی لس و ساخت اسمارت کی بی ام و

خدمات مرکز ایران سوئیچ کاملا بصورت تخصصی در زمینه های ساخت سوئیچ بی ام و BMW ، ساخت سوئیچ یدک ، کددهی ریموت ، پاک کردن سوئیچ و ریموت خودرو ، تعریف ریموت و پروگرام ریموت انجام می شود.  همچنین در صورتی که سوئیچ و ریموت خودرو شما در داخل خود ماشین یا صندوق عقب آن جا مانده باشد ما می توانیم با رویت مدارک خودرو شما درب را باز کرده و سوئیچ و ریموت را به شما تحویل دهیم .

تعمیر و ساخت سوئیچ بی ام و

در صورتی که سوئیچ و کلید خودرو خود را گم کرده باشید می توانید با در دست داشتن مدرک با مرکز ما تماس بگیرید تا متخصصین ما در محل شما حاضر شده و بعد از دیدن مدارک خدمات مورد نظر را از جمله ساخت سوئیچ و ریموت – تعریف ریموت جدید و پاک کردن ریموت های قدیمی – کد دادن به سوئیچ و ریموت و یا پاک کردن کد ریموت – تعمیر و ساخت سوئیچ و ریموت یدک برای خودرو بی ام و شما – باز کردن درب خودرو و خدمات دیگر را با بالاترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان در سراسر ایران و تهران با برترین متخصصین در زمینه ساخت سوئیچ و ریموت را به شما ارائه دهند.


سوئیچ کیلس و ضد سرقت بی ام و

خودرو شما نیاز به یک سوئیچ و ریموت یدک دارد تا در زمانی که شما دچار مشکل شده، سوئیچ خود را گم کردید یا  دست دادید بتوانید از سوئیچ یدک و ریموت یدک خود استفاده کنید. مرکز تخصصی ساخت سوئیچ می تواند در سریعترین زمان و با دستگاه های پیشرفته و نیروهای متخصص سوئیچ و ریموت را به شما ارائه دهد .

متخصصین ما در تمامی شهرهای ایران بصورت سیار در محل شما حاضر شده و در کمترین زمان و مناسبت ترین قیمت و هزینه سوئیچ (سوییچ ) و ریموت بی ام و شما را تحویل خواهند داشت.


امنیت خودرو – سوئیچ و ریموت بی ام و bmw

تعمیرات خودرو دارای انواع گوناگونی از لحاظ فنی می باشد. شما برای تعمیر خودرو بی ام و خود به تعمیرگاه ها و مراکز مختلفی ممکن است مراجعه کرده باشید اما اشکال خودرو شما به درستی پیدا نشده است یا ریموت و سوئیچ با کیفیت مد نظر شما در اختیارتان قرار نگرفته باشد. در زمان مراجعه به مراکز ساخت سوئیچ و ریموت و همچنین تعمیر خودرو باید حتما از میزان و سطح تخصص افراد فعال در آن مرکز  و همچنین امکانات و تجهیزات موجود در مرکز آنها اطمینان حاصل نمایید.

زیرا در صورتی که فرد در زمینه ساخت سوئیچ و ساخت ریموت خودرو مهارت و دانش کافی را نداشته باشد و یا امکانات مرکز مناسب با ماشین های امروزی نباشد امنیت خودرو بی ام و شما با مشکل روبرو خواهد شد. مرکز ما به شما این اطمینان را می دهد که با انتخاب ما علاوه بر تامین امنیت خودرو در هزینه و زمان خود نیز صرفه جویی کرده و همچنین از سوئیچ و ریموتی با کیفیت بالا بهره مند خواهید شد.


قیمت سوئیچ بی ام و

سوئیچ بی‌ام‌ و دارای یک صفحه لمسی تمام رنگی می باشد که البته کمتراز این از یک بی‌ام‌ و مدرن نیز انتظار نمی‌رود. از چهار دکمه روی صفحه لمسی مس توانید برای باز و بسته کردن دربهای این خودرو و در محفظه بار استفاده کنید. از روی این سوئیچ  خود می‌توانید وضعیت هشدار برای مواقع ضروری را فعال کنید.

اطلاعاتی مانند باز بودن درها یا میزان سوخت درون باک، هوای درون خودرو یا وضعیت چراغ‌ها نیز می توانید بر روی نمایشگر 2.2 اینچی این سوئیچ ببینید . نکته جالب دیگر این است که برای پارک کردن خودرو خود می توانید از این سوئیچ بهره ببرید.

 

برای مشاهده انواع سوئیچ و ریموت بی ام و کلیک کنید.


تماس با مرکز ساخت سوئیچ بی ام و BMW

شعبه اصلی: تهران، آجودانیه ، خیابان شهید سباری ، بلوار محمدی، خیابان البرز، مجتمع خودرویی البرز
تماس: 22297397 – 02126154238

شعبه شماره غرب: جلال آل احمد شرق به غرب نرسیده به اشرفی اصفهانی خیابان شایق شمالی جنب کوچه هفتم ایران سوئیچ

تلفن های تماس: 09385881754- 44299085-44299069-09124802295

در صفحه اینستاگرام ایران سوئیچ عضو شوید حتما نمونه کار های مارو ببینید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttoncall now