سوئیچ ماشین

18 آگوست, 2019

سوئیچ ماشین

سوئیچ ماشین

سوئیچ ماشین و ریموت خودرو از جمله لوازمی است که باید در حفظ و نگهداری آن تلاش خود را بنماییم . زیرا علاوه بر اینکه در صورت گم شدن و ا از دست دادن سوئیچ و کلید ، افتادن ریموت در آب ، دزدیده شدن آن و …. برای خودرو شما اتفاق افتاد هزینه و زمان صرف خواهد شد. امنیت خودرو شما نیز به خطر خواهد افتاد. بنابراین در اولین فرصت باید به مراکز معتبر از جمله  ایران سوئیچ برای تعمیر سوئیچ و ریموت خود مراجعه نمایید.  علاوه بر این شما برای صرفه جویی در زمان خود قبل از اینکه اتفاقی برای کلید ماشین شما بیفتد یک سوئیچ یدک برای مواقع ضروری تهیه نمایید..

نیاز به کددهی و تعریف ریموت جدید دارید

در صورتی که  خودرو جدید خریداری کردید حتما باید با مراجعه به مراکز تخصصی ، ریموت و سوئیچ جدید برای خودرو خود تعریف نمایید یا اینکه کد قبلی را از ریموت خود پاک کرده و کددهی جدید انجام دهید. مرکز تخصصی ایران سوئیچ با دو شعبه در غرب تهران ( مرزداران ) و شعبه شمال تهران ( آجودانیه ) بصورت 24 ساعته و شبانه روزی در خدمت شما عزیزان می باشد.  اگر نیاز به دریافت خدمات باتری و قاب ریموت و سوئیچ دارید با ما تماس بگیرید تا متخصصین ما در زمینه نیاز شما و در راستای رفع آن شما را راهنمایی کنند. این مرکز با مناسبت ترین قیمت در زمینه ساخت سوئیچ و ریموت آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.

ایران سوئیچ  شبانه روزی در سراسر ایران

مرکز تخصصی ساخت کلید  ایران سوئیچ خدمات امدادی به شما عزیزان ارائه می نماید تا  در صورتی که خودرو شما قادر به جا به جایی نمی باشد  با ما تماس گرفته و ما در محل شما حاضر شده و در سریعترین زمان و به روز ترین تجهیزات خدمات مورد نظر شما را در اختیارتان قرار می دهند.

همچنین اگر شما در سایر شهرهای ایران از جمله اصفهان – شیراز – تبریز – مازندران – بندرعباس – ساری – گرگان – مشهد – کردستان – لرستان و … هستید می توانید بصورت شبانه روزی با مراکز ما تماس گرفته تا متخصصین ما در سریعترین زمان در محل شما حضور یافته و خدمات مورد نظر شما را ارائه نمایند.

تماس با مرکز ایران سوئیچ

شعبه شماره 1 : استان تهران، خیابان شهید سباری ، بلوار شهید محمدی ، خیابان البرز ، مجتمع خودرویی البرز
تماس: 22297397 – 02126154238

شعبه شماره 2: جلال آل احمد ، نرسیده به اشرفی اصفهانی ، خیابان شایق شمالی ، جنب کوچه هفتم ایران سوئیچ

تلفن های تماس: 09385881754- 44299085-44299069-09124802295

در صفحه اینستاگرام ایران سوئیچ  عضو شوید حتما نمونه کار های مارو ببینید

Call Now Buttonبا ما تماس بگیرید