ساخت سوئیچ و ریموت ضد سرقت

ساخت سوئیچ خودرو

یکی از خدمات ارائه شده از مرکز تخصصی ایران سوئیچ ، ساخت سوئیچ و ساخت ریموت ضد سرقت است.  با توسعه فناوری‌های جدید، هر خودرویی دارای سوئیچ های ضد سرقت می باشد؛ همین موضوع سبب شده است که سرویس ساخت سوئیچ، ساخت ریموت ، ساخت سوئیچ یدک ، سوئیچ کیلس ، پروگرام و تعریف ریموت و کلید در بین صاحبان خودروهای داخلی و خارجی مشاهده شود. متخصصان ما با در نظر گرفتن نیاز صاحبان اتومبیل‌های لوکس خارجی و همچنین تعداد زیادی از خودروهایی که دارای مشکل گمشدن و مفقود شدن سوئیچ شده اند، با 20 سال سابقه در ایران اقدام به ساخت سوئیچ بصورت اورجینال  کرده‎‌اند. ساخت سوئیچ و ساخت ریموت یک امر تخصصی در حوزه خدمات خودرو به حساب می‌آید و اگر به درستی انجام نشود، قطعا  دچار مشکل شده و امنیت اتومبیل به خطر می‌افتد.

قطعات استفاده شده در خدمات ساخت سوئیچ و ساخت ریموت باید با کیفیت باشند تا فعالیت سیستم سوئیچ ، کار قسمت های مختلف خودرو  را دچار مشکل نکند. امروزه بسیاری از برندهای خودروسازی بزرگ دنیا مانند پورشه ، مرسدس بنز ، هیوندا ، بی ام و ، کیا ، مزدا ، پژو ، ام وی ام ، تویوتا ، نیسان ،  و… سیستم کیلس استارتر را به عنوان گزینه جدید به مشتریان خود در هنگام خرید محصولات پیشنهاد می‌دهند و بسیاری از اتومبیل‌ها بخصوص مدل‌های قدیمی‌ فاقد سامانه کی لس می باشند.


معرفی سوئیچ کیلس

مدل سوئیچ الکترونیکی که از سال 1990 به بعدبه معمول گردید به keyless معروف هستند.سوئیچ های بنز و سوئیچ های بی ام و اولین خودروهایی بودند که به این تکنولوژی مجهز شدند و در ساه های بعد صنعت خودرو سازی کره سوئیچ هیوندا و سوئیچ کیا را نیز مجهز کردند ، این تکنولوژی امکان باز و بسته کردن درب خودرو با استفاده از فرکانس های کوتاه را به مشتریان در ابتدا میداد که با گذشت و پیشرفت تکنولوژی و فناوری در ریموت و سوئیچ ها امکانات این ریموت های خودرو افزایش یافت و قابلیت روشن کردن چراغ خودرو  و امکانات دیگر را از راه دور به راننده می داد.


سوئیچ های ایموبلایزر یا ضد سرقت

این سوئیچ ها از جدیدترین سیستمم های امنیتی خودرو می باشند که از سال 2000 مرسوم شده است، در ایران نیز از سال 1386 خودرو دارای سیستم ضدسرقت امنیتی شدند. این خودروها دارای کد دسترسی منحصر به فرد می باشند که برای ساخت این سوئیچ ها به این کدها نیاز می باشد. این کدها به خریدار در هنگام خرید تحویل داده می شوند.

برای اطلاع از ساخت انواع مدل سوئیچ و ریموت خودرو بنز، بی ام و، هیوندا، رنو، پژو، پورشه، تویوتا، نیسان، لکسوس، مازراتی، کیا، مزدا  با ما تماس بگیرید.

ایران سوئیچ مرکز تخصصی ساخت سوئیچ و ساخت ریموت با در اختیار داشتن تکنولوژی به روز در زمینه تمامی مدل های بنز ، پورشه ، مازراتی ، هیوندا ، هوندا ، کیا ، رنو ، بی ام و، ام وی ام، پژو، مزدا ، تویوتا، نیسان می تواند قفل خراب شده و گم شده خودرو شما را کپی کندو در سراسر ایران و بصورت 24 ساعته به شما تحویل دهد.


سوئیچ یدک خودرو

سوئیچ یدک بی ام و ، ساخت سوئیچ یدک مزدا، سوئیچ یدک بنز، سوئیچ یدک پورشه،سوئیچ یدک کادنزا،سوئیچ یدک تویوتا، سوئیچ یدک فراری، سوئیچ یدک میتسوبیشی،سوئیچ یدک فیات ،سوئیچ یدک کیا، سوئیچ یدک ام وی ام ۱۱۰، سوئیچ یدک ام وی ام ۳۱۵، سوئیچ یدک پژو ۲۰۶، ۲۰۷،۲۰۰۸، سوئیچ یدک خودرو


ساخت سوئيچ خودرو

ساخت سوئیچ رنو، ساخت سوئیچ بنز benz، ساخت سوئیچ پورشه porsche، ساخت سوئیچ نیسان nissan، ساخت سوئیچ کیا kia، ساخت سوئیچ مازراتی massarati، ساخت سوئیچ هیوندا hyundai، ساخت سوئیچ بی ام و bmw، ساخت سوئیچ پژو peugeot، ساخت سوئیچ تویوتا toyota، ساخت سوئیچ لکسوسlexuse، ساخت سوئیچ مزدا mazda ، ساخت سوئیچ ماشين چینی، ساخت سوئیچ چریcherry، ساخت سوئیچ ام وی ام  mvm۱۱۰، ساخت سوئیچ ام وی ام ۳۱۵، ساخت سوئیچ جک، ساخت سوئیچ لیفان s5،ساخت سوئیچ ماشين خارجی،‌ ساخت سوئیچ یدک


کپی سوئیچ ماشین

کپی سوئیچ بنز، کپی سوئیچ پورشه، کپی سوئیچ نیسان، کپی سوئیچ کیا، کپی سوئیچ مازراتی، کپی سوئیچ هیوندا، کپی سوئیچ بی ام و، کپی سوئیچ پژو، کپی سوئیچ تویوتا، کپی سوئیچ لکسوس، کپی سوئیچ مزدا , و تمامی مدل خودرو در مرکز ایران سوئیچ می باشد.

هر خودرویی نیاز به یک سوئیچ و ریموت یدک دارد تا در زمانی که شما دچار مشکل شدید یا سوئیچ خود را از دست دادید بتوانید با خیال راحت از سوئیچ یدک و ریموت یدک خود استفاده کنید. ما می توانیم در سریعترین زمان و با استفاده از دستگاه های پیشرفته و نیروهای متخصص بهترین نوع از سوئیچ و ریموت را به شما ارائه دهیم . تا در زمانی که دچار مشکل شدید سوئیچ و ریموت یدک شما به دست شما برسد اما اگر در شهرستان یا هرجای دیگری بودید و کلید و سوئیچ یدک نداشتید می توانید با ما تماس بگیرید. متخصصین ما در تمامی شهرهای ایران بصورت سیار در محل شما حاضر شده و در کمترین زمان و مناسبت ترین قیمت و هزینه سوئیچ (سوییچ ) و ریموت خودرو شما را تحویل خواهند داشت.

در زمان مراجعه به مراکز ساخت کلید باید حتما از میزان و سطح تخصص افراد و همچنین امکانات و تجهیزات آنها اطمینان حاصل نمایید. زیرا در صورتی که فرد در این زمینه مهارت و دانش کافی را نداشته باشد و یا امکانات مرکز مناسب با ماشین های امروزی نباشد امنیت خودرو شما با مشکل روبرو خواهد شد.

با اطمینان کامل با مرکز ما تماس گرفته و با مشاوره با متخصصین ما در زمینه ساخت سوئیچ ، ساخت ریموت ، ساخت سوئیچ یدک ، پروگرام ریموت ، کددهی ریموت ، تعریف ریموت ، باز کردن درب خودرو ، ساخت سوییچ ، ساخت کلید ، کپی ریموت ، تراش تیغه سوئیچ و … بهره مند شوید.


تماس با مرکز ایران سوئیچ

شعبه 1: تهران، خیابان سباری (آجودانیه) ، بلوار شهید محمدی، خیابان البرز، مجتمع البرز. تماس: 22297397 – 09124802295  
شعبه 2: بزرگراه جلال آل احمد غرب ، خیابان شایق شمالی ، جنب کوچه هفتم. تماس: 09385881754 – 44299085 – 44299069   شعبه 3: سعادت آباد، میدان کتاب، ضلع شمالی آسمان‌ ها، کارواش آسمان. تماس: 09120238429

در صفحه اینستاگرام ایران سوئیچ  عضو شوید حتما نمونه کار های مارو ببینید

پیمایش به بالا