22 فوریه, 2018

ساخت ریموت پورشه

ساخت ریموت پورشه

خودرو پورشه شما نیاز به یک سوئیچ و ریموت یدک دارد تا در زمانی که شما دچار مشکل شدید یا سوئیچ خود را از دست دادید بتوانید با خیال راحت از سوئیچ یدک و ریموت یدک خود استفاده کنید. ما می توانیم در سریعترین زمان و با استفاده از دستگاه های پیشرفته و نیروهای متخصص بهترین نوع از سوئیچ و ریموت را به شما ارائه دهیم .

تا در زمانی که دچار مشکل شدید سوئیچ و ریموت یدک شما به دست شما برسد اما اگر در شهرستان یا هرجای دیگری بودید و کلید و سوئیچ یدک نداشتید می توانید با ما تماس بگیرید. متخصصین ما در تمامی شهرهای ایران بصورت سیار در محل شما حاضر شده و در کمترین زمان و مناسبت ترین قیمت و هزینه سوئیچ (سوییچ ) و ریموت خودرو پورشه شما را تحویل خواهند داشت.

امنیت خودرو پورشه

تصور کنید به مرکزی برای ساخت سوئیچ تصور کنید به مرکزی برای ساخت سوئیچ و ساخت ریموت مراجعه کرده اید و بعد از گذشت چند روز سوئیچ و ریموت خودرو شما دچار مشکل شده است و امنیت خودرو شما به خطر افتاده است. برای اینکه بعد از ساخت سوئیچ و ریموت خودرو خود دچار مشکل نشوید این کار را فقط به مراکز تخصصی با سابقه و دارای نیروی متخصص واگذار کنید تا علاوه بر حفظ امنیت خودرو خود در زمان و هزینه خود نیز صرفه جویی کرده باشید.

ساخت ریموت پورشه مراجعه کرده اید و بعد از گذشت چند روز سوئیچ و ریموت خودرو شما دچار مشکل شده است و امنیت خودرو شما به خطر افتاده است. برای اینکه بعد از ساخت سوئیچ و ریموت خودرو خود دچار مشکل نشوید این کار را فقط به مراکز تخصصی با سابقه و دارای نیروی متخصص واگذار کنید تا علاوه بر حفظ امنیت خودرو خود در زمان و هزینه خود نیز صرفه جویی کرده باشید.

در زمان مراجعه به مراکز ساخت کلید باید حتما از میزان و سطح تخصص افراد و همچنین امکانات و تجهیزات آنها اطمینان حاصل نمایید. زیرا در صورتی که فرد در زمینه ساخت سوئیچ و ساخت ریموت خودرو مهارت و دانش کافی را نداشته باشد و یا امکانات مرکز مناسب با ماشین های امروزی نباشد امنیت خودرو پورشه شما با مشکل روبرو خواهد شد. مرکز ما به شما این اطمینان را می دهد که با انتخاب ما علاوه بر تامین امنیت خودرو در هزینه و زمان خود نیز صرفه جویی کرده و همچنین از سوئیچ و ریموتی با کیفیت بالا بهره مند خواهید شد.

ساخت سوئیچ پورشه

معرفی پورشه

عاشقان پورشه زمانی که دیدند پورشه 911 فقط با یک موتور توربو دوقلو 3 لیتری شش سیلندر خطی وارد بازار شده بسیار ناراحت و عصبانی بودند. در حالی که مجموعه مدل های عادی 911 مسیر توربو را در پیش گرفته است  مجله درایو ادعا می کند که 911 GT3 همچنان از یک موتور تنفس طبیعی استفاده خواهد کرد.

این اطلاعات مستقیما از سوی دکتر فرانک استفن والیزر، رئیس شاخه مسابقه ای و جاده ای GT پورشه نقل شده که گفته: “یک موتور تنفس طبیعی هنوز هم برای یک خودروی اسپرت انتخابی فوق العاده است. شما با یک موتور توربو نمی تواند به چنین پرفورمنسی دست پیدا کنید.”
تصمیم به ادامه استفاده از موتور تنفس طبیعی طبق ادعای والیزر به دلیل قوانین آلایندگی گرفته شده است. دلیل این که کمپانی موتور توربو داخل کاپوت برخی مدل های کلکسیونی پورشه قرار نمی دهد بیشتر به خاطر استانداردهای آلایندگی است و والیزر گفته تا زمانی که لازم باشد به استفاده از این موتورها ادامه خواهند داد.

گزارشی که اخیرا منتشر شده بود اشاره داشت که 911 GT3 با یک موتور توربو شش خطی ارائه خواهد شد و فقط با یک گیربکس هشت دنده اتومات PDK قرار است فروخته شود. طبق ادعای والیزر، این اتفاق قرار نیست رخ بدهد.
حدس و گمان هایی همچنین وجود دارند که احتمال انتخاب یک ترکیب موتور وسط برای 911 وجود دارد، ولی والیزر این شایعه را هم تکذیب کرده است.
همین موضوع در مورد گیربکس دنده دستی هم صحت دارد. والیزر گفته که گیربکس دستی در 911 GT3 به خوبی با سرزنده بودن موتور خودرو هماهنگی و هم خوانی دارد.


خدمات تخصصی ایران سوئیچ

 • ساخت سوئیچ پورشه Porsche پورشه
 • کددهی سوئیچ پورشه
 • ساخت ریموت پورشه
 • ساخت یدک سوئیچ پورشه ، ساخت ریموت پورشه Porsche
 • ساخت سوئیچ و پروگرام ریموت پورشه همه مدل حتی گمشده
 • ساخت سوئیچ پورشه در محل
 • باز کردن در بسته پورشه همه مدل با ابزار مخصوص آلمانی
 • ساخت سوئیچ اورجینال پورشه
 • ساخت سوئیچ پورشه ماکان
 • ساخت سوئیچ پورشه باکستر تا سال 2017
 • ساخت سوئیچ پورشه کاین تا سال 2017
 • ساخت سوئیچ پورشه پانامرا تا سال 2017
 • ساخت سوئیچ پورشه کررا تا سال 2017
 • ساخت سوئیچ پورشه 918 تا سال 2017

تماس با مرکز ایران سوئیچ – پورشه

شعبه 1: تهران، خیابان سباری (آجودانیه) ، بلوار شهید محمدی، خیابان البرز، مجتمع البرز.
تماس: 22297397 – 09124802295
شعبه 2: بزرگراه جلال آل احمد غرب ، خیابان شایق شمالی ، جنب کوچه هفتم.
تماس: 09385881754 – 44299085 – 44299069
شعبه 3: سعادت آباد، میدان کتاب، ضلع شمالی آسمان‌ ها، کارواش آسمان.
تماس: 09120238429

در صفحه اینستاگرام ایران سوئیچ  عضو شوید حتما نمونه کار های مارو ببینید

سوئیچ پورشه, سوئیچ و ریموت , , , , , , , , , , , , , , , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با ما تماس بگیرید